Znajdź Twój nowy samochód

O NAS

DUKIEWICZ SP. J. to firma rodzinna o ponad 50-letniej tradycji w branży motoryzacyjnej. Początki naszej działalności w branży sięgają 1980 roku, właśnie wtedy został otwarty pierwszy warsztat samochodowy na ulicy Jubilerskiej 6. Od początków naszej firmy, stawiamy na ciągły rozwój. Rozszerzamy salon sprzedaży o nowe marki i staramy się o nowe certyfikaty jakości dla serwisu. Dukiewicz Sp. j. obsługuje miasto Warszawa oraz okolice. 

 

Jesteśmy jednym z najdłużej istniejących dealerów Fiata, Alfa Romeo i Abarth nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Mamy dla Ciebie najlepsze samochody nowe i używane w konkurencyjnych cenach. Nasz rozległy asortyment i świetne ceny są warte odwiedzin naszego salonu w mieście Warszawa! Nasz przyjazny i profesjonalny personel zapewnia obsługę na poziomie, który zawsze przewyższa oczekiwania Klientów. Jeśli chcesz doświadczyć z pierwszej ręki niesamowite samochody, które mamy na stanie lub możliwość zamówienia, wstąp do firmy Dukiewicz Sp. j. , aby znaleźć nowe lub używane auta Abarth, Alfa Romeo i Fiat oraz zaplanować jazdę próbną już dziś.

 

Sprawdź sekcję Promocje, aby zobaczyć super oferty w firmie Dukiewicz Sp. j. Zobacz nasze aktualne promocje Abarth, Alfa Romeo, Fiat, i Fiat Professional. U nas w Dukiewicz Sp. j. mamy wszystko, czego potrzebujesz do sfinansowania zakupu nowego auta. Możemy również pomóc Ci w uzyskaniu wyceny samochodu, który obecnie posiadasz. Zaoszczędź czas w punkcie dealerskim wypełniając wniosek kredytowy na naszej stronie. Przeanalizujemy podane informacje i przedstawimy spersonalizowane opcje odpowiadające Twoim potrzebom finansowym. Nasz dział finansowy zajmie się wyszukaniem warunków odpowiednich dla Twojego budżetu. Proponowane przez nas kredyty i oferty leasingu dostosowywane są bezpośrednio do Twoich preferencji. 

 

Możesz również serwisować swój pojazd Abarth, Alfa Romeo, Fiat, i Fiat Professional w firmie Dukiewicz Sp. j. Zadzwoń lub wstąp do nas, aby umówić się na spotkanie, uzyskać ofertę na części lub serwis. Nasz przyjazny i doświadczony personel jest gotowy, aby Cię obsłużyć. 

 

Zaufaj naszemu doświadczeniu i zostań Klientem Dukiewicza!

 

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub odwiedź nasz punkt dealerski już dziś!

MoparSprawdź nasze usługi serwisowe

DUKIEWICZ SP. J., u nas znajdziesz oryginalne części zamienne i wykwalifikowanych mechaników świadczących usługi na najwyższym poziomie.

WYBIERZ MARKĘ

KONTAKT