O Nas

DUKIEWICZ SP. J. to firma rodzinna o ponad 50-letniej tradycji w branży motoryzacyjnej. Początki naszej działalności w branży sięgają 1980 roku, właśnie wtedy został otwarty pierwszy warsztat samochodowy na ulicy Jubilerskiej 6. Od początków naszej firmy, stawiamy na ciągły rozwój i nowoczesność. 

Jesteśmy jednym z najdłużej istniejących dealerów Fiata, Alfa Romeo i Subaru nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Mamy dla Ciebie najlepsze samochody nowe i używane w konkurencyjnych cenach. Nasz rozległy asortyment i świetne ceny są warte odwiedzin naszego salonu na Warszawskiej Pradze.  Nasz przyjazny i profesjonalny personel zapewnia obsługę na poziomie, który zawsze przewyższa oczekiwania Klientów. Jeśli chcesz doświadczyć z pierwszej ręki niesamowite samochody, które mamy na stanie lub możliwość zamówienia, wstąp do firmy Dukiewicz Sp. j. , aby znaleźć nowe lub używane auta Abarth, Alfa Romeo, Fiat,  oraz zaplanować jazdę próbną już dziś.

Sprawdź sekcję Promocje, aby zobaczyć super oferty w firmie Dukiewicz Sp. j. 

Możesz również serwisować swój pojazd Abarth, Alfa Romeo, Fiat, i Fiat Professional w firmie Dukiewicz Sp. j. . Zadzwoń lub wstąp do nas, aby umówić się na spotkanie, uzyskać ofertę na części lub serwis. Nasz przyjazny i doświadczony personel jest gotowy, aby Cię obsłużyć. 

Zaufaj naszemu przeszło 30-letniemu doświadczeniu i zostań Klientem firmy Dukiewicz Sp.J.!


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można skontaktować się poprzez adres email:  rodo@dukiewicz.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz z praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych.

Wybrana lokalizacja