Promocja

1. Leasing od 100%

2. Abonament bez wpłaty własnej od 955 zł netto/mies.

Teraz w abonamencie:
odroczona pierwsza rata o 60 dni
• odroczony odbiór auta do 90 dni
• dostawa samochodu do domu klienta
• formalności on-line

Chcesz dowiedzieć się więcej?

1. Leasing od 100%

Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o.. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji Abarth.
Parametry leasingu: okres 36 miesięcy; czynsz inicjalny 20% ceny pojazdu; 35 miesięcznych rat, wykup 1% ceny pojazdu, całkowity koszt leasingu 100%. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland.


2. Abonament bez wpłaty własnej od 955 zł netto/mies.

Teraz w abonamencie odroczona płatność i obsługa door to door:
a) Możliwość odroczenia płatności pierwszej raty o 60 dni
b) Możliwość odroczenia odbioru auta do 90 dni
pierwsza rata płatna po odbiorze samochodu
klient podpisuje umowę, LEASYS rejestruje, ubezpiecza oraz dokonuje płatności za samochód
możliwośĆ zdalnego podpisania dokumentów
c) Dostawa samochodu do domu klienta
bezpłatna dostawa do 25 km od punktu dealerskiego

NOTA PRAWNA:

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 955 PLN netto dotyczy samochodu ABARTH 595 1.4.T-Jet 16v z roku produkcji 2020 w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej, z możliwością wyboru opcji darmowego odroczenia płatności pierwszej raty o 60 dni albo odroczenia odbioru własnego pojazu do 90 dni od momentu podpisanie umowy. W racie zawarte jest ubezpieczenie OC. Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowej opcji dostarczenia samochodu (door to door) na warnkach określonych w umowie. Szczegóły promocji dostępne są u autoryzowanych dealerów Fiat. Promocja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłacznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland.
* obowiązuje opłata wstępna w kwocie 50 zł brutto przy zawieraniu umowy on-line.
Logo