Promocja

NOWY ABARTH 595 OD 750 ZŁ NETTO/MIES W WYNAJMIE SMART RENTING

POCZUJ CZYSTĄ ADRENALINĘ NA DRODZE

NOWY ABARTH 595 OD 750 ZŁ NETTO/MIES W WYNAJMIE SMART RENTING

Jeśli chcesz wejść do świata Skorpiona, emocjonujący Abarth 595 będzie najlepszym wyborem. Topowe osiągi gwarantuje 4-cylindrowy, rzędowy silnik 1.4 T-Jet z turbosprężarką Garrett, który generuje 165 KM. Pozwala on osiągnąć prędkość 218 km/h i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 7,3 s. Dodatkowo silnik wyposażony w tryb „Scorpio” z Torque Transfer Control pozwoli Ci odkryć kolejny poziom osiągów. Sportowe i bardziej dynamiczne połączenie z nawierzchnią zyskasz dzięki tylnemu zawieszeniu KONI.
Unikalny charakter Abartha sprawia, że głębokie i mocne brzmienie 595 z pewnością usłyszysz jeszcze zanim go zobaczysz. Kiedy jednak Twój wzrok przyciągną 16-calowe felgi i rozsiądziesz się w sportowym regulowanym fotelu, podziwiając matowe chromowane detale, czekają na Ciebie prawdziwie wyścigowe emocje na wyciągnięcie ręki.
Odkryj zadziorny charakter całej gamy Abartha 595 i zachwyć się doskonałym połączeniem osiągów i stylu. Włącz tryb Skorpiona i pozwól sobie na więcej zabawy, gdy zdecydujesz się na atrakcyjny wynajem.

Smart Renting to nowa formuła wynajmu dla firm:

- Okres wynajmu 36 miesięcy
- 20% wpłaty własnej
- Rata wynajmu już od 750 zł netto/mies.
- Przebieg do 10 000 km rocznie
- Samochód zastępczy i Assistance zawarte w racie

Skonfiguruj swojego nowego Abartha lub znajdź najbliższego dealera.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem Smart Renting jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 750 PLN netto dotyczy samochodu Abarth 595 1.4 T-Jet 165 KM w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, wpłata własna 20% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Wyliczenie ma charakter przykładowy i zostało przygotowane w oparciu o cenę katalogową, a ostateczna wysokość raty i powyższych danych liczbowych uzależniona jest od faktycznej oferty cenowej konkretnego dealera oraz terminu złożenia zamówienia. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Abarth. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny i przykładowy. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Abarth.