Abarth 595

Już od zł 83 000
Modele

AKTUALNE PROMOCJE

Zobacz aktualne promocje:

Benzyna
145 - 180 KM / 107 - 132 kW
4,7 - 7,9 (l/100Km)
3
Euro6d-TEMP
Automatyczna - Manualna

Szczegóły

Informacje o modelu

Wsiądź i przekonaj się. W nowym modelu Abarth 595 wszystko zostało ulepszone, dzięki czemu przewyższa on Twoje oczekiwania.
Chwyć za kierownicę i włącz się do akcji: to Ty decydujesz o swoich osiągach.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Stylistyka

Doskonałość tkwi w szczegółach, a suma tych szczegółów – takich jak nowe satynowe chromowane wykończenia oraz 10 kolorów nadwozia do wyboru (w tym pastelowych, metalizowanych i perłowych lakierów) – sprawia, że Abarth 595 staje się wyjątkowy.

 

Przód został przebudowany – ma powiększony wlot powietrza, co oznacza lepszą kontrolę nad nagrzewaniem komory silnika i wzrost wydajności chłodniczej o 18%.  Poprawiono osiągi i kulturę pracy silnika, nawet na wypadek ekstremalnego tuningu rajdowego.  Nowy tylny sportowy dyfuzor możesz dostosować do swoich upodobań dzięki trzem nowym zestawom kolorystycznym: białemu, czerwonemu i czarnemu.

 

Każdy szczegół opracowano z myślą o osiągach: nowe boczne wloty powietrza w tylnym zderzaku powodują zwiększony przepływ powietrza do silnika i chłodnicy. Przedni zderzak, boczne osłony, spoiler oraz tylny zwiększają aerodynamikę podczas jazdy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

Skórzana kierownica, deska rozdzielcza w kolorze nadwozia z nowym satynowo chromowanym wykończeniem i starannie wykończone sportowe fotele Abarth – wszystkie elementy podkreślają sportowy charakter i styl Abartha.

 

Nowa ścięta kierownica sportowa ze wskaźnikiem położenia do jazdy na wprost. Dostosuj styl jazdy za pomocą przycisku Sport: zwiększenie maksymalnego momentu obrotowego, regulacja kalibracji układu kierowniczego i pedału gazu. Ponadto zestaw wskaźników TFT przełącza się na konfigurację rajdową.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Osiągi

SILNIKI:

 

1.4 TURBO T-JET O MOCY 145 KM

1.4 Turbo T-Jet, 4 cylindry w układzie rzędowym, moc 145 KM i maksymalnie 206 Nm przy 3000 obr./min. Silnik 595 może rozpędzić samochód do 210 km/h z przyspieszeniem 0–100 km/h w 7,8 s. To Ci nie wystarczy? Spokojnie, to dopiero początek.

 

SILNIK TURBO T-JET 1.4 O MOCY 160 KM

4-cylindrowy silnik 1.4 Turbo T-Jet modelu 595 Pista zapewnia maksymalną moc 160 KM i maksymalnie 230 Nm przy 3000 obr./min. Wykorzystaj prostą, aby osiągnąć prędkość 218 km/h i wygraj wyścig spod świateł dzięki przyspieszeniu od 0–100 w 7,3 s.

 

SILNIK TURBO T-JET O MOCY 165 KM

Silnik 165 KM to czysta moc i maksymalny moment obrotowy 230 Nm przy 3000 obr./min (tryb sportowy) dzięki nowej turbosprężarce Garret, maksymalna prędkość 218 km/h i przyspieszenie 0–100 km/h w 7,3 s. Dostępny ze zautomatyzowaną skrzynią sekwencyjną z łopatkami zmiany biegów, aby zwiększyć wydajność i zmniejszyć czas zmiany biegów. Czy to wszystko istnieje? Tak. I nazywa się Abarth 595 Turismo.

 

SILNIK TURBO T-JET O MOCY 180 KM

Silnik 1.4 T-Jet o mocy 180 KM z turbosprężarką Garret i trybem podwójnego wydechu o 4 rurach „Record Monza”. Moc właściwa 132 KM/l oraz przyspieszenie 0–100 km/h w 6,7 s dzięki niesamowitemu stosunkowi masy do mocy: 5,9 kg/KM.

 

UKŁAD WYDECHOWY:

 

Układ wydechowy „Record Monza” zmienia przepływ gazów spalinowych w zależności od zakresu pracy silnika. Zmniejsza ciśnienie, aby zwiększyć moc i dźwięk! Sportowy styl i dźwięk Abarth.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Konfiguruj
Skonfiguruj swój nowy samochód Abarth 595
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wersje