O Nas

Dukiewicz SP.J. to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.


 Czekamy na Ciebie w naszym salonie, aby pomóc Ci wybrać nowy samochód.
 W  Dukiewicz SP.J.  oferujemy szeroki wybór nowych i używanych pojazdów po przystępnych cenach. Nasi profesjonalni i zorientowani na Klienta pracownicy wysłuchają Twoich potrzeb i pomogą wybrać odpowiedni samochód. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie dla Ciebie finansowanie nowego auta i harmonogram spłaty rat.

Możesz znaleźć swój nowy lub używany samochód wśród dostępnych aut lub zamówić nowy model skonfigurowany oraz dostosowany do Twoich potrzeb.  Możesz zarezerwować jazdę próbną, by przetestować swój wymarzony samochód, jak również zapytać o wycenę używanego samochodu.
 Nie przegap też naszych Promocji, które są stale aktualizowane i pełne ofert na każdą kieszeń.
 Obsługujemy Klienta także po zakupie samochodu.

W dziale Posprzedaży mamy wysoko wykwalifikowany personel i oryginalne części zamienne, które gwarantują szybki i rzetelny serwis.


 Skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij maila lub wypełnij formularz na naszej stronie.
 Czekamy na Ciebie!

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można skontaktować się poprzez adres email:  rodo@dukiewicz.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz z praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych.


Z Administratorem danych osobowych można się skontaktować poprzez adres mail:  rodo@dukiewicz.pl  , telefonicznie pod numerem 22 5151100 lub pisemnie na adres siedziby Administratora.

Wybrana lokalizacja

-->