Promocja

Sfinansuj wybranego Fiata bez wychodzenia z domu!
•bez wpłaty własnej
•odroczenie terminu płatności pierwszej raty, aż do 2021 r.
•atrakcyjne oprocentowanie kredytu - już od 1,99%
•minimum formalności i szybka decyzja kredytowa

Kredyt "Odbierz Teraz, Zapłać Później!"

Oferta finansowa będąca odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie klientów w związku z pandemią Covid-19.

Brak konieczności wniesienia wkładu własnego i odroczenie terminu płatności pierwszej raty finansowania - aż do 2021 roku pozwoli Państwu swobodnie podjąć decyzje zakupowe nie obciążając budżetu domowego/firmowego, ani teraz podczas przestoju gospodarczego, ani zaraz po powrocie do „normalności”, na który wszyscy czekamy.

Dodatkową zaletą kredytu jest finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Kredyt, którego bogaty zakres zabezpieczy klienta i jego bliskich w trudnym czasie pandemii oraz jego skutkach (opcja Turbo zawiera m.in. niezdolność do pracy, utrata pracy lub hospitalizacja, zgon i szeroki zakres MediPlan, tzw. assistance medycznego – pomoc opiekuńcza, dostarczenie środków medycznych, spożywczych, a także korepetycje dla dzieci).

Pozostałe zalety oferty:
- Możliwość finansowania zakupu wybranych samochodów marki Fiat (zapytaj doradcę w Salonie Fiata)
- Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu, poprzez wybór formy finansowania i jego udzielenie dokonywane jest cyfrowo – zupełnie zdalnie, bez wychodzenia z domu!
- Możliwość odroczenia pierwszej raty o 3 lub 8 miesięcy!
- Atrakcyjne oprocentowanie kredytu - już od 1,99%
- Opłata przygotowawcza 0%
- Minimum formalności!
- Szybka decyzja kredytowa!
- Kredyt dostępny dla osób fizycznych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz przedsiębiorców


Chcesz dowiedzieć się więcej?

NOTA PRAWNA:
Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. dzia��ający poprzez FCA Bank S.p.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla samochodu Fiat Tipo Sedan w cenie 46 350,00 zł brutto, wpłata własna: 0 zł, okres kredytu: 84 miesięcy, 76 miesięcznych rat: 797,11 zł; oprocentowanie stałe w wysokości 0% w okresie pierwszych 8 miesięcy kredytu, w których Kredytobiorca nie płaci miesięcznych rat i oprocentowanie stałe w wysokości 6,99% w pozostałym okresie kredytu; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 8,30%, całkowita kwota kredytu: 46 350,00 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 14 230,03 zł  (w tym opłata przygotowawcza: 0 zł, odsetki: 11 742,89 zł, ubezpieczenie Bezpieczny Kredyt: 2 487,14 zł), całkowita kwota do zapłaty: 60 830,03 zł. Obowiązkowe ubezpieczenie AC oraz GAP lub Bezpieczny Kredyt. Wyliczenie na dzień 23.04.2020 r. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Promocja jest ograniczona w czasie. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz nawww.fcabank.pl. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne w salonach grupy FCA.


Logo